WATERBURADA

waterburada_logo2

Waterburada Ailesine Hoş Geldiniz

Konu"Su" Olunca Water BURADA, HEP BURADA... Water BURADA su arıtma sistemleri 12 yıllık tecrübesi ile kurulduğu günden bugüne evsel su arıtma ve endüstriyel su arıtma sistemleri alanında su arıtma sektörünün öncü firmalar İle Ürün Çalışmaları yapmakta ürün alıp vermektedir.. Çalışma hayatında, başarı, kalite, hizmetin dürüstlüğünü ilke edinen Water Burada bugün ve gelecekte sizlere en iyi şekilde hizmet vermeye devam edecektir.

Firma prensibi daima kalite, hizmet sürekliliği ve uygun fiyat olmuştur. Bu sebepten ötürü oluşturduğu marka adıyla 12 yıl sonra 81 il ve hizmet verir hale gelmiştir. Oluşturduğumuz bu kapsamlı sistem içerisinde uzman kadrosuyla tüm Türkiye’de, kesintisiz hizmet, satış ve satış sonrası destek sağlamaktadır. 2021 yılı itibari ile Orta Asya ülkeleri ve Avrupa ülkelerine ürün göndermekteyiz,

Bugün ve gelecekte değişen teknolojiyi yakından takip edip uzman Ekibimizin çalışmalarıyla sağlıklı temiz suyu evinize işyerinize kaliteden ödün vermeden getirmeyi hedef biliyoruz.

Sağlıklı günler dileriz.

MAĞAZA ADRES : AKSARAY CAD NO:60 FATİH MAH .ESENLER / İST

İLETİŞİM : 542 104 44 15 - 532 151 16 34